Pro školy - školní exkurze

Exkurze na letišti

Vážené paní učitelky a páni učitelé,
členové Aeroklubu Jihlava rádi uvítají Vaše svěřence na letišti v Jihlavě - Henčově. Provedeme je našimi hangáry, předvedeme letadla, vysvětlíme, co, jak a proč funguje, zodpovíme zvídavé dotazy, nejhodnější dítka za odměnu vezmeme na řídící věž, ze které uvidí až do Jihlavy.

A až je naše určitě nesmírně zajímavá přednáška přestane bavit, mohou pojíst svačinky od maminek na naší venkovní pergole, přinesou-li si špekáčky, zapálíme oheň ve venkovním grilu. Žíznivým můžeme nabídnout vody, limonády či džusy z našeho barového občerstvení.

Školní výlety a cyklokurzy

Nabízíme naše ubytovací kapacity pro Váš školní výlet či cyklokurz. Přijeďte strávit pár dní v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, navíc v zajímavém prostředí jihlavského letiště - Vaši žáci a studenti si
o tomto zážitku budou ještě dlouho vyprávět. Můžete využít naší ubytovny či vlastních stanů v kempu se zázemím, zajistíme Vám stravování dle Vašich požadavků, kola zavřeme pod zámek.
   Naše letiště leží přímo na cyklotrase, další možnosti výletů naleznete zde, informace o našem krásném krajském městě Jihlavě na stránkách Turistického informačního centra.
   A pokud budete chtít, svezeme Vás v letadle nebo s Vámi vyskočíme na padáku....

Pro školy